В Отинії відбувся Х ювілейний фестиваль-розколяда «З нами Бог»

16 січня 2022 р. Б. у храмі Зіслання Святого Духа в Отинії відбувся Х ювілейний фестиваль-розколяда «З нами Бог». Як і кожного року фестиваль об’єднав різні колективи містечка, а також щиро та радісно зустрів запрошених гостей.

«Сьогодні ми радіємо і тішимося в нашому храмі, бо маємо змогу прославляти Новонародженого Христа. Нехай ця коляда, в якій ми прославляємо Новонародженого Ісуса об’єднає нас у велику християнську сім’ю», – такими словами розпочав фестиваль розколяди парох храму, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

п. Олександр Левицький, перший заступник міського голови м. Івано-Франківська, побажав присутнім не втрачати надії на краще, а навіть у важкий час пандемії прославляти Новонародженого Спасителя.

На завершення всі колективи привітав голова громади Олег Савчук.

Учасники та гості фестивалю заповнили храм, а колядки та дитячий сміх не змовкав у його стінах. Цьогорічний фестиваль зібрав всі колективи містечка та всієї Отинійськоі ОТГ, серед яких як великі хори, так і малі ансамблі.

Традиційно у величавому храмі прославляли Спасителя місцеві колективи: молодіжний хор «Πεντηκοστή» (Пентекосте); парафіяльний хор із с. Угорники; хор храму Зіслання Святого Духа, хоровий та інструментальний колектив із Будинку культури смт. Отинія; чоловічий колектив та вокальний ансамбль працівників культури Будинку культури с. Лісний Хлібичин. З колядою завітали колективи із Отинійського ліцею, музичної школи, колектив працівників відділу культури, також колективи молодіжних спільнот із с. Виноград та с. Лісна Слобідка. Наприкінці зведений хор виконав відому Отинійську колядку «Вночи».

Завершили фестиваль зведений хор усіх колективів відомою колядкою «Бог предвічний».  Під спів коляди учасники та гості фестивалю вийшли на церковне подвір’я, де під супровід духового оркестру продовжили коляду.

Пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії