В Отинії відбулось свято Урочистого Святого Причастя

20-21 серпня у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ  м. Отинія відбулося свято Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя, до якого приступило 20 маленьких парафіян.

Хлопчики та дівчатка впродовж року відповідально готувалися до важливої події в їхньому житті – Першої Святої Сповіді, а також прийняття Тіла і Крові Ісуса Христа. Діти відвідували катехизацію, яка проводилася в парафіяльній Катехитичній школі під проводом директора катехитичної школи п. Любові Малярчук.

У суботу, 20 вересня, діти приступили до Таїни Святої Сповіді, а наступного дня взяли участь у Божественній Літургії, яка відчинила двері їхніх сердець на прийняття Христа у Пресвятій Євхаристії.

Зі своїм пастирським словом під час проповіді звернувся о. Василій Мельничук не тільки до дітей, але й до батьків, наголошуючи на їхній відповідальності за духовне зростання малечі та потребі гарного прикладу особистого духовного життя: «Сьогодні у нас велике свято, але це свято повинне тривати впродовж цілого життя як у дітей, так і у вас, дорогі батьки. Адже свято зустрічі із Живим Христом підкріплює та зміцнює кожного зокрема», – сказав священик.

На згадку про Першу Сповідь та Урочисте Святе Причастя діти отримали пам’ятку про важливу подію в своєму житті.

По завершенню богослужіння батьки подякували Богу за безцінний дар Пресвятої Євхаристії, священнику – за уділення Святих Таїн та катехитам за добрі знання та терпеливість, якими вони ділилися з дітьми.

Пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії