В Отинії святкували 30-річчя дитячого садочка

В цих днях Отинійський дитячий навчальний заклад ясла-садок «Веселка» святкує свій 30-літній ювілей. Розпочалися урочистості із екуменічного молебню до Пресвятої Богородиці, який у стіп каплиці на подвір’ї закладу звершили парох храму Зіслання Святого Духа УГКЦ митрофорний протопресвітер Василій Мельничук спільно із парохом церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці УПЦ (ПЦУ) протоієреєм Василієм Морозом.

Опісля святкування продовжилося у актовій залі. В ході урочистої частини о. Василь Мельничук вручив завідувачці садочка подячну грамоту для всього колективу навчального закладу від єпископа Коломийської єпархії УГКЦ владики Василія Івасюка та ікону Святого Миколая.

«30 років цей дитячий садочок активно виховує молоде покоління нашої держави, та протягом тридцяти років ці стіни та люди, які їх наповнюють не переривали молитовного спілкуванн із Богом та церквою. Тому сьогодні ми можемо із впевненістю скзаати, що наш садочок «Веселка» виховує справжніх християнських громадян української держави», – у вітальному слові наголосив о. Василь.

Опісля відбувся святковий концерт, а на завершення всі зробили спільне фото.

 

Пресслужба Отинійського протопресвітеріату.


Новини єпархії