В Отинії відбувся фестиваль-розколяда «З нами Бог»

5 лютого 2023 р. Б. в м. Отинія, у Храмі Зіслання Святого Духа, відбувся ХІ благодійний фестиваль-розколяда «З нами Бог». Це дійство мало благодійний характер, адже бажаючі та небайдужі люди мали змогу пожертвувати кошти на потреби воїнів з Отинійщини, які є в Збройних Силах України. Завдяки нашим мужнім воїнам ми мали змогу колядувати та прославляти новонародженого Христа.

У фестивалі взяли участь професійні та самодіяльні колективи з Отинії та навколишніх сіл.

Різдвяний фестиваль розпочався вступними словами отців: пароха Храму Зіслання Святого Духа отця Василя Мельничука, отця Василя Мороза, голови Отинійської територіальної громади Олега Савчука та депутата обласної ради Олександра Левицького.

У фестивалі взяли участь: вчителі та учні Отинійського ліцею; Молодіжна християнська організація «Українська Молодь Христові» Храму Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ с. Ворона; учні Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій; гурт працівників культури «Водограй»; вчителі Отинійської дитячої музичної школи; сімейний ансамбль бандуристів «Струни серця»; Хоровий колектив Отинійської дитячої музичної школи; колядники із села Лісний Хлібичин; аматорський музичний колектив «Барви Прикарпаття» із Старих Кривотул; «Діти Світла» Храму Св. Миколая із села Лісна Слобідка; оркестр народної музики «Отинійські музики»; народний аматорський колектив «Прикарпаття»; хор Храму Зіслання Святого Духа смт. Отинія.

Родзинкою була старовинна колядка «Вночи», якій понад 100 років.

У виконанні зведеного хору та інших учасників прозвучала коляда «Бог Предвічний», яка об’єднала усіх присутніх.

Всі учасники різдвяного дійства були нагороджені Дипломами за творчий підхід та участь у ХІ фестивалі-розколяді.

Весь різдвяний фестиваль «З нами Бог» супроводжувався словами ведучих – о. Юрій Боєчко (с. Ворона) та співачки з Отинії Марини Романюк. У їх словах звучала хвала Ісусові, віншування та побажання Миру і Перемоги.

В своєму завершальному слові отець Василь Мельничук подякував Богові за можливість прослави, нашим мужнім воїнам, волонтерам і всім, хто був присутній. Ми переживаємо зараз важкі часи, але Україну і її націю не здолати.

Коляда – це співана молитва, в якій учасники фестивалю прославляли новонародженого Ісуса, виявляли любов до України, наближаючи Перемогу. Нехай любов панує в кожнім серці, а мир і спокій – у кожній родині.

Під час благодійного фестивалю-розколяди було зібрано 12 000 гривень і передано для потреб Отинійських воїнів.

Пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії