В Отинії освячено нову дзвінницю

23 жовтня 2022 р. Б. з благословення правлячого єпископа Коломийської єпархії, Кир Василія Івасюка, Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, Кир Володимир Війтишин, завітав на парафію Зіслання Святого Духа смт. Отинії, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди посвячення новозбудованої дзвіниці та завершеного іконостасу.

Гостинно та щиро вітали дорогого гостя діти й молодь  храму Зіслання Святого Духа на чолі зі своїм парохом отцем-мітратом Василем Мельничуком.

Опісля владика Володимир здійснив Чин освячення іконостасу й очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні із о. Василем Мельничуком, парохом храму Зіслання Святого Духа, сотрудниками й духовенством Отинійського протопресвітеріату.

Звертаючись до вірних, владика Володимир зазначив: «Християнська Любов повинна бути вища за звичайну людську любов, бо усі християни є діти Отця Небесного… Ми іноді поспішаємо назвати своїм ворогом того, хто насправді не є ворогом для нас, а просто ближній наш, який вільно або мимоволі зробив нам неприємність. Справжній ворог є той, хто шкодить нашій душі і спасінню. Ворог наш той, хто ненавидить нас, намагається відняти життя, здоров’я, майно, країну та зашкодити нашому доброму імені. Зло – завжди зло, і зі злом потрібно боротися в усіх його видах і проявах. Його потрібно викорінювати по можливості добром, любов’ю, молитвою, настановами та благотворністю».

Варто зазначити, що у цей день дияконські свячення отримали два піддиякони – Василь Катеринюк та Ростислав Ломпас.

Вкінці Божественної Літургії жертводавці та усі, хто причинилися до будівництва дзвіниці і виготовлення іконостасу, були відзначені почесними грамотами Коломийської єпархії та Івано-Франківської митрополії.

Опісля о. Василь Мельничук висловив вдячність владиці Володимиру та усім священнослужителям за спільну молитву, а нововисвячені диякони подякували Богу за дар священства, Владиці Володимиру – за уділення свячень, батькам та усім душпастирям  – за підтримку у провадженні їх до священничого сану.

Після завершення молінь владика Володимир здійснив Чин освячення нової дзвіниці, на якій вмонтовані дзвони, вагою 1000, 500, 250, 60 і 30 кг., й будівництво якої   тривало з 2018-2022 рр. Також у ній знаходяться катехитичні класи, кухня та все необхідне для катехизації.

Завершилися моління архиєрейським благословенням Митрополита Володимира та молитвою за Україну «Боже Великий, Єдиний».

Пресслужба Коломийської єпархії

Фото: Галина Семчук


Новини єпархії