В Отинії молились за о. Михайла Годованця

12 жовтня 2022 р. Б. в Отинії молитовно вшанували пам’ять о. Михайла Годованця, з дня трагічної смерті якого минуло 40 днів.

Розпочалося молитовне вшанування із Божественної Літургії, яку очолив отець-мітрат Василь Мельничук у співслужінні священників Отинійського протопресвітеріату.

Звертаючись до присутніх, о. Василь наголосив на важливості молитви за померлих, пригадавши слова апостола Павла до Солунян: «Не хочемо, брати, залишати вас у незнанні щодо померлих, – щоб ви не сумували, як інші, що не мають надії. Бо коли ми віруємо, що Ісус умер і воскрес, тож так і тих, які поснули в Ісусі, Бог приведе з ним. Бо це ми вам кажемо словом Господнім: Ми, що живемо, що залишимося до приходу Господа, – не випередимо тих, що поснули. Бо сам Господь на даний знак, на голос архангела та при сурмі Божій, зійде з неба, і найперше воскреснуть ті, що вмерли в Христі. Потім же ми, що живемо, що лишимось, будемо разом з ними вхоплені на хмарах у повітря назустріч Господеві і так будемо з Господом завжди» (Сол. 4:13-17).

Також о. Василь звернувся зі словами підтримки до осиротілих парафіян сіл Коршева і Казанова, де провадив своє душпастирське служіння о. Михайло і які були чисельно присутні на Богослужінні: «Ми сумуємо за нашим братом о. Михайлом, але віримо, що у Христа всі воскреснемо до вічного життя в Небі».

Після Божественної Літургії священники помолилися парастас за покійним о. Михайлом.

 Вічна пам’ять тобі, брате, зустрінемось у вічності!

Пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії