В Отинії гучно відгримів VIII різдвяний фестиваль “З нами Бог” (відео)

У неділю, 10 лютого, в храмі Зіслання Святого Духа, що в Отинії, відбувся VIII традиційний фестиваль-розколяда “З нами Бог”. Цьогоріч фестиваль об’єднав не тільки всі колективи містечка, а й радісно зустрів запрошених гостей.
 
“Сьогодні ми радіємо і тішимося в нашому храмі тому, що маємо змогу прославляти Новонародженого Христа. Нехай ця коляда зі спільною прославою об’єднає нас у велику християнську сім’ю”, – такими словами розпочав фестиваль розколяди парох храму, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.
Свої враження від фестивалю висловив депутат обласної ради Олександр Левицький, який крім того побажав присутнім не втрачати надії на краще, а навіть у важкий час війни прославляти Спасителя. Опісля всі колективи привітав і селищний голова Володимир Кінащук.
 
Учасники та гості фестивалю заповнили храм вщент, колядки та дитячий сміх не змовкав у стінах храму, адже всі колядували.

Цьогоріч фестиваль на своїй сцені зібрав всі колективи містечка, серед яких як великі хори, так і малі ансамблі. На отинійську розколяду завітали лауреати міжнародних фестивалів, камерний ансамбль Івано-Франківської обласної філармонії ім.Ірини Маланюк “Quattro corde”, який своїм професійним виконанням запалив серця присутніх.

Розпочалося дійство під звуки гуцульських трембіт та різдвяної увертюри, яку виконав місцевий оркестр “Отинійські музики”. Опісля продовжили колядувати гості з дитячого садочка, школи, професійного ліцею та музичної школи.
 
У величавому храмі прославляли Новонародженого Спасителя місцеві хори, молодіжний хор “Πεντηκοστή”, парафіяльний хор із с. Угорники, хор із церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці ПЦУ, а завершив виступи великий хор храму Зіслання Святого Духа УГКЦ.
 
Наприкінці зведений хор із всіх колективів заколядував “отинійську” місцеву колядку “Вночи”. Далі у спільному виконанні учасників фестивалю та глядачів прозвучала всім відома колядка “Бог Предвічний”. Під звук трембіт і з колядкою на вустах присутні вийшли на церковне подвір’я, де на них чекали солодкі “отинійські” пампушки, глінтвейн та узвар.
 
Коляда біля храму тривала протягом години під супровід духового оркестру. Всі колядували, раділи та веселилися. Таким спільним виконанням коляд в Отинії завершили цикл різдвяних свят.
 
Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату
Фото: Галина Семчук

Новини єпархії