В Коломийській єпархії відбувся велопробіг

1 червня 2022 р. Б. – у всесвітній День захисту дітей, які мали б радіти кожному дню свого життя, а не ховатися в підвалах від бомб та куль, від страху та жаху, від голоду та холоду, не втікати зі своїх домівок та рідних місць, в м. Коломиї відбувся велопробіг.

За ініціативи о. Романа Малярчука та підтримки міської ради м. Коломиї даний захід відбувся уже вдруге. За доброю християнською традицією, цей велопробіг розпочався із молитви – Молебня до Пресвятої Богородиці за усіх тих дітей, котрі переживають важкі часи війни. Молитву звершили отці Коломийської єпархії: протосинкел Коломийської єпархії о. Роман Кіцелюк, о. Володимир Білослудцев та о. Роман Малярчук.

Діти – це те, що є найголовніше у житті кожної дорослої людини. І дуже радісно, що цього року учасників велопробігу було втричі більше, аніж у 2021 р. Їхали і школярі, і дітки з батьками. Колону супроводжував патруль поліції.

Маршрут велопробігу пролягав через Коломию-Шепарівці-Коломию. Від Шепарівців велосипедисти повертались до Міської Ратуші, де разом заспівали Гімн України. Переселенці із Києва, котрі гуляли містом, водночас і раділи, і плакали. Адже зараз кожний переживає за долю своєї Батьківщини, за долю своєї сім’ї, міста та села. І сьогодні, як ніколи, так по-особливому відчувається українська сила й міць духу, єдність та згуртованість.

Хай цей велопробіг стане доброю коломийською традицією і гарним прикладом корисного дозвілля для дітей.

Пресслужба Коломийської єпархії

Фото: Назарій Яжинський


Новини єпархії