В Коломиї помолились за абортованих дітей

3 березня, у другу суботу Великого посту, наша Церква через спільну молитву вшановує пам’ять абортованих дітей. Тому цього дня, зранку в Катедральному соборі Преображення Христового відбулася Свята Літургія за участю правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія (Івасюка), в наміренні за всіх абортованих і ненароджених дітей. Також після Святої Літургії владика  спільно зі священниками та вірними молився молитви за дітей, втрачених через аборти та їх припинення.

Після молитви владика наголосив на спільній відповідальності батьків за аборти, рівноцінно як і за виховання своїх дітей.

Також цього дня о 15:00 годині в Катедральному соборі відбулася спільна вервиця за всіх навмисно убитих у лоні матері, а також за тих, що стали жертвами людських діянь та експериментів, і загинули, не прийнявши Тайни Хрещення. Очолював молитву голова комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії о. Юрій Савчук разом із настоятелем Катедрального собору о.Володимиром Білослудцевим, та о. Романом Малярчуком.

Джерело: прес-служба Катедрального собору


Новини єпархії