В Католицькій школі святого Папи Івана Павла ІІ пролунав перший дзвоник

Ось уже втретє поріг Коломийської приватної гімназії «Католицької школи святого Папи Івана Павла ІІ» переступили першокласники. На сьогоднішній день тут навчаються 47 учнів, серед них 20 першокласників, а дитячий садочок, який діє при цій школі, відвідують 45 дітей. Цьогорічне свято Першого дзвоника було надзвичайно урочистим, бо на нього завітав правлячий єпископ Коломийської єпархії, Кир Василій Івасюк.

Звертаючись до дітей та батьків із пастирським напутнім словом, Преосвященний владика Василій наголосив: ««Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне» (Мт. 19:13) – такими словами звертається Ісус Христос до Своїх учнів, котрі боронили дітям спілкуватися з Ісусом. Ісус підкреслює, що діти – це наше майбутнє, щасливе майбутнє сім’ї, родини, парафії, України. Тому так важливо вказати маленьким школярам шлях до Бога, відкрити їм Божу любов й милосердя, розкрити силу й велич молитви.

Саме в кожній маленькій дитині приховано велике майбутнє. Серед теперішніх першокласників та учнів кожен із нас може побачити вчених, лікарів, керівників, урядовців, вчителів, люблячих батьків та матерів, а передовсім великих патріотів та щирих християн.

 У цей святковий день – початок навчального року – складаю щирі побажання й благословення усім вам на шляху навчання. Хай Господь щедро обдаровує Своїми ласками та благами, а Пресвята Богородиця в Коломийській іконі «Це Мати твоя» охороняє від бід, лиха та зла».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії