В Катедральному соборі м.Коломиї Владику Василія привітали з іменинами

14 січня 2022 р. Б., в день Обрізання Господнього та вшанування пам’яті Святого Василія Великого, Преосвященний владика Василій Івасюк молився Архиєрейську Божественну Літургію у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.

Владиці Василію співслужили: адміністратор собору – о. Володимир Білослудцев, протопресвітер Коломийського протопресвітеріату – о. Володимир Касіян та духовенство собору.

Звертаючись до вірних зі словом науки, Преосвященний владика Василій закликав: «Сьогоднішній день є завершенням Старого року і початком Нового. Люди повинні задумуватися над прожитим життям, не лише над одним, тільки минулим 2021 роком, але й проаналізувати свої вчинки, результати праці і бездіяльності. Ми не тільки стали старшими у нашому земному житті ще на один рік, але й приблизилися до вічного життя. Святе Письмо навчає «уважайте пильно, як маєте поводитися, – не як немудрі, а як мудрі, використовуючи час, бо дні лихі… І не впивайтеся вином, яке доводить до розпусти, … прославляйте у серцях ваших Господа і дякуйте за все завжди Богові» (Еф. 5:15-16; 18:19-20).

Цінуймо час, який відведений нам у земному житті! Кожна прожита нами хвилина може піти на добро чи на зло, а може й взагалі бути змарнованою. Зверніть увагу на дні лукаві, котрі біжать дуже швидко так, що не встигаємо оглянутися, а вже півжиття за плечами пройшло. Відкладаючи турботи про ближніх, добрі справи і молитву на так зване «завтра», яке для нас може не настати зовсім».

Вкінці Божественної Літургії до преосвященного владики Василія з нагоди його іменин із словами привітань звернулися священнослужителі. Також єпископа привітав п. Любомир Глушков (голова Коломийської районної державної адміністрації).

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії