У Катедральному соборі відбувся ІІ єпархіальний з’їзд Вівтарних та Марійських дружин (відео)

Сьогодні, 23 червня, у Катедральному соборі Преображення Христового м.Коломия відбувся ІІ єпархіальний з’їзд Вівтарних та Марійських дружин.

Діти та молодь цих спільнот вже другий рік поспіль з’їжджаються до Коломиї, щоб ближче познайомитись між собою, дізнатися щось нове та спільно пережити радість духовного єднання. Ці активні хлопці та дівчата під проводом своїх духівників беруть активну участь у  парафіяльному житті, що неабияк важливо для Церкви.

На початку, у рамках програми з’їзду, відбулась Свята Літургія, в часі якої кожен мав змогу приступити до Сповіді та Причастя. З повчальним словом проповіді до присутніх звернувся о.Захар Михасюта, який наголосив на важливості створення Вівтарних та Марійських дружин.

“Сьогодні, як і колись Ісус єднає людей. Ми всі зібралися тут для того, щоб подивитися один на одного і зрозуміти, що маленька жменька вас, з кожної парафії є не одною. Ви утворюєте велику спільноту, в чому вже змогли переконалися”, – сказав о.Захар.

По завершенню богослужіння діти перейшли у нижню частину храму, де після спільної молитви, смачно пообідали.

Продовжився захід двома духовними науками, які підготували о.Захар Михасюта та с.Йосафата Кудла. Під час наук учасники спільнот поспілкувалися про проблеми сучасності, зокрема шкідливі звички, залежність від ґаджетів та соцмереж. Крім того всі охоче вивчали нові пісні, танцювали банси і переглядали короткі відеоролики на християнську тематику.

Відтак, згідно традиції, діти взялись за руки, ставши в коло і по черзі передавали запалену свічку зі словами “Господи, я хочу попросити в Тебе…” І найбільше ці маленькі серця з великою вірою просили в Бога миру та припинення війни.

Опісля священики єпархії відслужили Молебень до Христа Чоловіколюбця. Наостанок до дітей звернувся о.Ярослав Врублевський, який в нашій єпархії є відповідальним за працю з Марійськими та Вівтарними дружинами. У свою чергу священик наголосив на основному завданні кожного з учасників спільнот – вміти любити і нести цю любов до інших. Після слова-настанови о.Ярослав подякував за проведений з користю суботній день та поблагословив присутніх на щасливе повернення додому.

Джерело: прес-служба єпархії

 

 

 

всі спільно помолились Святу діти мали змогу посповідалися, взяли участь у Святій Літургії та почути духовні науки.

з користю для душі провела суботній день

 

 


Новини єпархії