«Учителю добре бути нам»(Мр.9,5) – пройшли Великопосні реколекції для катехітів та вчителів християнської етики м.Коломиї.

З 31 березня по 1 квітня у мальовничому краї Слободи Франківської області, на базі лікувально – оздоровчого комплексу «SLORUNG RESORT», пройшли Великопосні реколекції «Учителю добре бути нам тут»(Мр.9,5) для катехітів та вчителів християнської етики м.Коломиї.
Ініціатором та організатором такої зустрічі був голова у справах освіти та виховання Коломийської єпархії УГКЦ отець Роман Малярчук. Час Великого посту,якщо його окреслити військовими категоріями, – це «курс молодого бійця»,період ,коли ми вчимося панувати над собою,- каже Блаженніший Святослав. Вчимось перемагати свої вади і недоліки,вчимося керувати собою, вдосконалюватися у своєму духовному житті.
Будь-який піст – це не про їжу, а про стосунки з Богом ,із собою, з ближніми.Та хіба може бути для людини кращий спосіб духовного відновлення, ніж реколекції – час для оновлення й очищення людської душі.
Надзвичайно приємним подарунком для учасників реколекцій стала зустріч з визначною людиною, реколектантом о.Петром Жуком, ректором Київської Трьохсвятительської семінарії. З ним приємній і дружній атмосфері пройшло навчання.
Отець Петро зумів підкорити серця слухачів. Через його життєвий досвід, духовні та практичні поради, спільні молитви та роздумами над Божим словом, кожен учасник реколекції отримав цінні зерна любові,мудрості й доброти.
Щиро дякуємо Богу, о.Роману, о.Петру, семінаристу Максиму, Бортейчук Лілії і її чудовому колективу за прекрасний час перебування разом,за ці приємні враження, які переростуть в незабутні спогади.
«Ви поділились з нами теплом і світлом любові ,яке ми понесемо до наших дітей!
З повагою і вдячністю освітяни міста»

Новини єпархії