Учнівська Хресна дорога у ЗОШ І-ІІ ст. №7

Вже традиційно в часі Великого посту в Коломийській ЗОШ І-ІІ ст. №7, біля каплиці школи, відбулася Хресна дорога, яку провели учні 3 класу разом з о. Володимиром Гуменюком та класним керівником п. Наталією Кіцанюк. Школярі ретельно готувалися, а тому говорили всі розважання напам’ять. “Ісусе, сьогодні ми, Твої улюблені діти, приходимо до Тебе, щоб іти разом з Тобою Хресною дорогою. Навчи нас, коли інші нас ображають, молитись за них і старатись робити їм добро. Це дуже важко, але можливо, бо Ти дав нам приклад”, – роздумували школярі. Кожен учень, після слів розважання ставив запалену свічечку і в кінці всіх стацій Хресної дороги утворився хрест.

о. Володимир Гуменюк зауважив: “Хресна дорога – це особлива молитва, що допомагає всім побачити Христа, який дуже любить кожну людину. А отже і ми повинні за прикладом Ісуса бути добрими, люблячими та милосердними, особливо до тих, хто дбає за наше виховання і розвиток. Не платімо злом за зло, будьмо уважними одні до одних, сумлінно виконуймо свої обов’язки, робімо добро, плекаймо у наших душах любов до Бога і ближнього”.

Невимушена і затишна атмосфера, яка панувала під час Хресної дороги, надихнула дітей переосмислити цінності у житті, бути чемними, поважати старших, не падати у відчай і цінувати дар власного життя.

Автор: о. Володимир Гуменюк для прес-служби єпархії


Новини єпархії