Учні Гвіздської школи подякували Богові за закінчення навчального року

Весна 2020 року видалася не такою, як всі попередні. Хоча в природі все йшло за весняним ритмом, щебет птахів, цвіт вишні, сонячні і дощові дні, але на душі було якось сумно і тривожно. Тому, що весняний карантин змінив спосіб життя кожного з нас, змінив наші плани та сподівання. Всі залишилися на  самоізоляції. Навчання, праця, молитва — відбувалися вдома.

Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.

Брак живого спілкування, відвідування школи, вишу, улюбленої праці, місця відпочинку відклав свій слід на психологічному стані всіх людей, а особливо дітей, які звикли до гурту в шкільному середовищі. Навчання, контрольні, останній дзвоник, навіть молитва в храмі – все онлайн. Всі з нетерпінням чекали послаблення карантину, коли разом зійдуться, поспілкуються та помоляться…

Вперше за три місяці випускники початкових класів Гвіздської школи разом зійшлися, щоб подякувати Богові за закінчення навчального року та попрощатися з першою вчителькою.

Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.

Приємним є те, що це все відбулося найперше в храмі. Діти разом з батьками приступили до Святої Сповіді і Причастя, а священник  церкви Преображення Господнього села Гвізд о. Іван Гедзик, сказавши повчальне слово, поблагословив школярів на літні канікули. Зробивши спільне фото, помолившись за мир в Україні  і припинення пандемії з веселими і чистими серцями розійшлися з надією, що все буде добре і Бог не опустить нас ніколи.

Автор: о. Іван Гедзик для пресслужби єпархії


Новини єпархії