У Вербну неділю владика Василій (Івасюк) молився з численною молоддю м.Яремче

В один з дванадцяти найбільших празників літургійного року – Вербну недлю Преосвященний владика Василій (Івасюк) відвідав храм Різдва св.Івана Хрестителя м.Яремче. Архиєрейську Божественну Літургію, за участю багатолюдної спільноти вірних, владика очолив у співслужінні пароха о.Мирослава Бойка.

Після прочитання Євангелія, в якому йшлося про в’їзд Ісуса Христа в м. Єрусалим, архиєрей прочитав послання Блаженнішого Святослава, звернене до молоді.

Під час входу Ісуса до міста саме молодь приймає і визнає Христа як Бога, як Месію, який приносить свободу, відкриває живе спілкування з Господом Богом. Цей виклик стає для молоді покликанням – до нових стосунків з Богом, –покликанням до Любові та справжнього і повного Життя.

Дорогі молоді українці, чи ви готові сьогодні у своїх обставинах відповісти на виклик до нового життя, до нового майбутнього? Шукайте свою творчу відповідь, як саме бути християнином у сучасному світі! Своїм входом до Єрусалима Христос не просто кидає виклик – Він і сьогодні кличе кожного з нас іти за Ним. Як і два тисячоліття тому, саме молодь покликана відповісти на цей заклик, а не просто спостерігати.

Дозвольте мені від імені Церкви також кинути вам виклик – частіше бути з Богом, присвячувати Йому більше свого часу та уваги, довше приватно молитися, заглиблюватися у Святе Письмо”

По завершенню богослужіння відбулось освячення вербових галузок та окроплення вірян свяченою водою. Відтак, з нагоди свята, парафіяни вітали одне одного традиційним: “Верба б’є, не я б’ю, від нині за тиждень Великдень!”

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії