У Великий Четвер владика Василій здійснив Чин омивання ніг

Великий Четвер – пам’ятний день для усіх нас, християн, бо саме в цей день, на Тайній Вечері, котра відбулася понад дві тисячі років назад, Ісус Христос встановив Пресвяту Тайну Євхаристії й омив ноги Своїм дванадцятьом апостолам.

Зібравши біля Себе найближчих учнів, Ісус Христос умиває їм ноги, показуючи усім нам приклад любові й покори, приклад поваги й розуміння того, що ми маємо у світі служити нашим ближнім.

Згадуючи цю новозавітну подію, в Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї, владика Василій Івасюк здійснив Чин умивання ніг. Цей жест смирення та служіння має стати для кожної людини прикладом доброго й сумлінного виконання своїх обов’язків й свого покликання.

Христос прийшов у наш світ, щоби послужити усім нам. Він помер за усіх нас:  чоловіків й жінок, дорослих й юних, старців та дітей. Він дав приклад Своїх учням, а згодом й усім нам, Його послідовникам, як потрібно служити, як потрібно любити, як потрібно жити й якими потрібно стати добрими пастирями, завжди готовими  життя своє віддати за інших.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії