У Тисмениці попрощалися з покійним протоієрем о.Русланом Пасічним

19 березня у храмі Святого Миколая м.Тисмениця відбулось Архієрейська Літургія за покійним протоієрем о.Русланом Пасічним. Богослужіння очолив єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк) у співслужінні з протосинкелом о.Романом Кіцелюком, віце-канцлером о.Олександром Федоришиним, деканом Тлумацьким о.Павлом Дутчаком, деканом Пнівським о.Богданом Михайлиною, деканом Косівським о.Романом Іванюликом та численним духовенством Івано-Франківської Архієпархії та Коломийської єпархії.

Під час Літургії владика виголосив проповідь, в якій наголосив на важлисості постійної молитви за душі спочилих.

“Церква навчає, що Господь не погорджує жодною благою справою, яку ми чинитимемо для спасіння наших ближніх. І не має значення, чи ці ближні ще живі, чи вже померлі. Тут на першому місці, звичайно, стоїть молитва”, – сказав архієрей.

По закінченню богослужіння відбулося останнє цілування і Панахида, після чого єпископ прочитав Прощальну молитву, полив єлеєм обличчя покійного пресвітера і накрив воздухом. Відтак присутні тричі обійшли навколо храму, тіло покійного отця несли священики.

Далі похоронна процесія рушила до цвинтаря, де священнослужителі відслужили Панахиду, а єпископ запечатав гріб о.Руслана. В кінці похорону адміністратор храму Святого Миколая Чудотворця о.Володимир Гринишин висловив подяку архієреєві, священикам що похоринили пресвітера та всім присутнім, які прийшли віддати останню шану покійному протоієрею.

Див.також Чин священичого парастасу за новопреставленим о.Русланом Пасічним

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії