У  Світлий Понеділок Преосвященний владика Василій молився Божественна Літургія у с. Воскресинці

25 квітня 2022 р. Б. Преосвященний владика Василій, правлячий архиєрей Коломийської єпархії, відслужив Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Воскресіння Христового с. Воскресинці Переніжинського протопресвітеріату з нагоди храмового празника.

Владиці Василію співслужили: о. Андрій Квік, адміністратор парафії; о. Роман Кіцелюк, протосинкел єпархії; о. Юрій Максим’юк, протопресвітер Печеніжинський та численне духовенство.

Варто зазначити, що у цей день, з рук владики Василія, пресвітерське рукоположення отримав диякон Святослав Васкул.

Звертаючись до вірних владика Василій зазначив: «Ми живемо в «тяжкі часи» (ІІ Тим. 3:1). Вершники з книги Одкровення вже їдуть по нашій Україні і ми бачимо їх у війні, голоді і смертях від хворіб (пор. Од. 6:3-8). Люди страждають і бажають миру, «миру Божого, що вищий від усякого розуму» (Фил. 4:6-7). Бо слово «мир» – це відсутність війни, це щастя та спокій, це радість та процвітання.

І цей мир приносить зі собою Воскресіння Христове. Воскреслий Христос дарує розп’ятій Україні надію, що зло буде переможене, що демонічні сили будуть знищені, що розпочнеться нове життя згідно з Євангелієм.

І, якими б жахливими не були трагедії воєн у цьому світі, якими б масштабними не були страждання та насильство, ненависть та жадібність, ми не повинні зупинятися, а маємо вставати й продовжувати проголошувати Добру новину, яка дарує нам надію й повертає наші очі до Воскреслого Христа».

Вкінці Божественної Літургії нововисвячений ієрей Святослав подякував владиці Василію за уділення свячень, а о. Андрію Квіку, який був його наставником, за формування та підтримку.

Опісля відбулася панахида за покійним парохом митрофорним протоієреєм Григорієм Юрахом.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Дмитро Дем‘янів


Новини єпархії