У Сопові відзначили 165-ту річницю від дня освячення храму

14 жовтня парафіяльна громада с.Сопів відзначила храмовий празник та 165-ту річницю від дня освячення храму. Розділити радість свята з’їхалась велика кількість гостей та духовенства з сусідніх парафій. 

Святкування розпочались Утренею та Божественною Літургією, в часі якої зі словом проповіді до парафіян звернувся о.Рафаїл Стефурак, який завітав до рідного села з Києва, де нині служить. Священик пригадав односельчанам про знаменну дату з історії церкви.

“Сьогодні минає 165 років від того дня, коли був освячений наш храм. Лише уявіть скільки впродовж цих років звідси виховано поколінь, скільки почали жити для Христа наших дідів, батьків та дітей через таїнство Хрещення. Не мало й тих, що за ті всі десятиліття посповідалось і запричащалось, поєднавшись з Господом, багато молодих сердець стали одним цілим, а є й ті, яких цей храм відпровадив до щасливої вічності – і все це відбувалось під Покровом Матері Божої…”, – сказав о.Рафаїл.

По закінченню Літургії парох о.Олег Ткачук подякував парафіянам за те, що подбали про храм, а гостям та священнослужителям – за спільну молитву. Також до сопівчан звернувся економ єпархії о.Віктор Придун, який передав вітання та благословення від правлячого архиєрея Коломийської єпархії владики Василія (Івасюка). Завершилась Літургія уставним многоліттям.

Далі відбулось мирування, після чого парафіяни вийшли на освячення води. Відтак гості та усі присутні мали змогу пригоститися смаколиками, які для них приготували місцеві парафіяни.

Джерело: прес-служба єпархії

 

 

 


Новини єпархії