У селі Петрів відбулися великопосні реколекції

07.04 – 10.04 2022 р. Б., із благословення Правлячого Архиєрея Коломийської Єпархії Кир Василія Івасюка, на парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Петрів Обертинського деканату відбулися великопосні реколекції «Молитовне стояння в часі війни». 

о. Ярослав Тимішак – проповідник-реколектант з Івано-Франківської Архиєпархії та чисельне духовенство скріплювали та настановляли вірних у ці нелегкі часи, які переживає наша Ненька-Україна.

Реколекції розпочалися 7 квітня, в день, коли Церква возвеличує та прославляє подію Благовіщення Пречистої Владичиці. Чисельні вірні на чолі із отцем Михайло Давиденком, адміністратором парафії Успіння Пресвятої Богородиці, радісно зустрічали реколектанта. Адже він привіз на парафію мощі великого Чудотворця – шанованого усіма нами Святого Миколая. Його чуда нам відомі, його сила так потрібна усім нам для скріплення у вірі, любові та надії.

Впродовж чотирьох днів реколекцій у храмі відбувалися богослужіння за Україну. Вірні приступали до Святих Тайн Сповіді і Причастя, вшановували та поклонялися Святим мощам, щоби з чистим серцем та душею зустріти Христове Воскресіння. Варто відзначити, що тимчасово переселені особи, котрі проживають у нашій парафії, також долучалися до молитов та богослужінь цієї духовної місії.

10 квітня священники відвідали парафію Святих безсрібників і чудотворців Косми і Дем’яна с. Сокирчин, де молилися Святу Літургію. Тут  реколектант виголосив недільну проповідь, читав молитви на оздоровлення і благословив вірних мощами.

Цього ж дня, урочистою Божественною Літургією у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Петрів, завершилися духовні реколекції, у часі яких відбувся акт Відновлення Хресних Обітів. Після Служби Божої вірні молилися у наміренні Святішого Отця, а  о. Ярослав уділив парафіянам Апостольське Благословення, побажавши вірним та гостям благословенних свят, а головне миру та спокою у нашій Україні.

о. Михайло Давиденко для пресслужби Коломийської єпархії


Новини єпархії