У селі Молодилів розпочали зведення стін храму

2 квітня в селі Молодилів Отинійського протопресвітеріату розпочалося зведення стін храму Благовіщення Пресвятої Богородиці. Першим і великим жертводавцем запланованого будівництва став єпископ Коломийський Кир Василій (Івасюк), який вніс чималу пожертву для розбудови.
Перед початком присутні помолились Молебінь до Пресвятої Богородиці, який очолив митрофорний проторесвітер Василій Мельничук разом із адміністратором парохії о.Василієм Куриляком.

Від імені єпископа о. Василій привітав громаду з важливим кроком у зведенні нової святині, адже по сьогодніщній день маленька громада молиться у приватному будинку.

“Важкі часи радянської окупації відібрали у нас можливість молитися у своєму храмі, але настає час весни, весни яка принесе нам новий храм, в якому будемо молитися разом із нашими дітьми та внуками. Хоча нас є мало, всього 8 родин, але разом із Христом та Пресвятою Богородицею, Якій є посвячений цей храм, ми увійдемо в Божий дім, що буде знаком нашої ревності та віри”, – наголосив у своєму слові священик.
На завершення священики заклали першу цеглину під стіни храму та разом із всіма присутніми зробили спільне фото.
Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату

Новини єпархії