У с. Ворона Отинійського протопресвітеріату відбулися реколекції

На парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Ворона відбулися реколекції, які тривали з 18.09.2022-21.09.2022 р. Б. На запрошення о. Юрія Боєчка (адміністратора парафії) та благословення правлячого Архиєрея Коломийської єпархії, Кир Василія Івасюка, реколекції провадив о. Микола Гаврилюк із Місійного Згромадження святого Апостола Андрія.

У своїх науках о. Микола прагнув розкрити й висвітлити найактуальніші засади людського життя: Божу любов, милосердя, всепрощення, гріх, навернення та спасіння, яке здійснив Христос для кожного із нас.

Впродовж усіх цих днів, котрі провадили вірних до величної та славної події – Різдва Пресвятої Богородиці та водночас їхнього храмового празника, усі вони мали змогу молитися Божественну Літургію приступати до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

Варто зазначити, що о. Микола благословив усіх присутніх мощами святого Андрея, котрі привіз із собою. Також мощами благословили школярів у школі, хворих та людей похилого віку.

У ці прекрасні та радісні дні приступили до урочистої Першої Сповіді та Святого Причастя двоє дівчаток, одна з яких є внутрішньо переміщеною дитиною із м. Миколаєв.

Відвідуючи реколекції, парафіяни чимало корисного почерпнули для себе й свого подальшого життя, досвідчивши любов Божу, Його безмежне милосердя та Його неоціненну жертву на хресті.

На закінчення реколекцій о. Юрій подякував о. Миколі за цікаві науки, побажав йому міцного здоров’я та усіх ласк і заступництва Пресвятої Богородиці для нього та усього монашого чину. Також отець подарував реколектанту ікону Блаженного священномученика Миколая Чарнецького.

Пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії