У с. Пнів Пнівського протопресвітеріату відбулися реколекції для молоді

На парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відбулися молодіжні реколекції, які тривали з 13.08.2021-15.08.2021 р. Б.

На запрошення о. Миколи Костика та о. Ярослава Онуфрака, котрий у Пнівському протопресвітеріаті відповідає за працю із молоддю, духовні науки із молоддю проводив о. Микола Гаврилюк, звертаючи увагу на важливості усвідомлення Божого Милосердя у житті кожної людини. о. Микола прагнув розкрити й показати глибину та красу Божого Слова, милосердя та любов Небесного Отця, всепрощення та надію для усіх тих, хто втратив надію на покаяння. Адже, наш Небесний Отець, як той добрий батько із притчі про блудного сина, виглядає нас, прощає, благословляє, нагороджує й повертає втрачене синівство. В часі реколекцій усі бажаючи мали добру нагоду перед початком навчального року приступити до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

Реколектант, звертаючись до молоді, наголосив: «Впродовж цих кількох наук ми будемо роздумувати над Божим милосердям. І саму у цьому 15 розділі Євангеліє від Луки ми маємо найкращі три притчі про Боже милосердя: про загублену овечку, про загублену драхму та про блудного сина… Коли ми говоримо про загублену овечку та доброго пастиря, котрий її шукає, знаходить та бере на свої плечі, то перед нами постає така картина, яку ми звикли бачити на образках: усміхнений Господь тримає овечку…Пошуки нас є причиною радості Бога. Господь любить це робити, Йому подобається це робити, Він радіє, що це робить, Він радіє з того, що це робить. Господь він ніколи не втомлюється нас шукати, Він не перестає нас шукати і, мало того, це приносить Йому радість…

о. Миколи Костика та о. Ярослава Онуфрак разом із парафіяльною молоддю  подякували о. Миколі Гарилюку за глибокі й повчальні слова науки, котра проросте в юних серцях  й дасть щедрі плоди.

Пресслужба Пнівського протопресвітеріату

 


Новини єпархії