У с.Нижній Березів провели турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні

28 травня, в Зелений понеділок, в с.Нижній Березів, Березівського деканату, відбувся турнір з міні-футболу в честь гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Турнір відбувся з ініціативи активістів с.Нижній Березів під головуванням Володимира Кавацюка та активної всебічної підтримки Михайла Мельничука, завідувача справами сектору молоді і спорту при Косівській РДА.

Участь в турнірі взяли футбольні команди з навколишніх сіл Яблунівсько-Березівського куща.

Право урочисто підняти державний прапор надали активному учаснику Майдану Гідності, ветерану АТО Роману Томичу та капітану Нижньо-Березівської команди, чемпіону минулорічного турніру  Михайлу Ільницькому.

Прозвучав гімн України, а відтак мелодія “Пливе кача…”, під час якої всі, ставши на коліна, вшановали Героїв Небесної Сотні та всіх, хто загинув на Східному фронті у боротьбі з російськими окупантами.

Будучи делегований протопресвітером Березівським о. Ігорем Полюком, на запрошення організаційного комітету, я мав унікальну можливість відкрити турнір молитвою “Вервиця Перемоги”, а також уділивши всім священиче благословення мовити коротке слово науки.

Віра, духовність, традиція, культура – це фундаментальні цінності для кожного процвітаючого народу, що утвердився достойно у світовій спільноті. Саме сповідуючи та відстоюючи їх, Герої Майдану та загиблі Герої Східного Фронту віддали своє життя, наслідуючи Спасителя.

Герої не вмирають! Але пам’ятаймо: Герої не вмирають тоді, коли вони живуть у нашій пам’яті, у нашому серці і свідомості. Герої направду невмирущі лише тоді, коли наші серця переповнені ревністю достойно завершити боротьбу, котру вони освятили своєю кров’ю. Завершити її результатом, про котрий вони мріяли та котрий вимолюють зараз із небес: перемогою во ім’я Торжества Божої Правди на Українській землі.

Тож подібні заходи є вкрай важливі, являючись одним із найефективніших методів формування у молоді незламного духу переможців, а також дозволяє ефективно гуртувати молодь та суспільство навколо спільної мети, утвердження та розвитку української культури.

Перемоги очікує в цей буремний час ввесь український народ. Світилися готовністю як вболівати, так і виборювати спортивні перемоги і очі юних гравців.

“Ісусе Благослови нас Перемогою…”, немов рокіт Карпатських водоспадів, лунали слова спільної молитви із грудей всіх присутніх…

Тож нехай Господь вислухавши наші молитви, благословить наш народ Перемогою: духовною, перемогою на фронті та здобутками на суспільній ниві. А всіх присутніх наснагою до перемог та здобутків у спортивній боротьбі.

Автор: клірик Коломийської єпархії,

фронтовий капелан о.Микола Мединський “Залізняк”


Новини єпархії