У с. Лісна Слобідка відбувся форум молоді

05 грудня 2021 року у селі Лісна Слобідка відбувся форум молоді Отинійського протопресвітеріату. До проведення форуму чимало праці та зусиль приклав о. Віталій Попадюк, котрий здійснює душпастирську працю на парафії Лісна Слобідка.

Розпочався форум Молебнем до Пресвятої Богородиці, котрий очолив митрофорний протопресвітер о. Василь Мельничук, якому співслужили: о. Андрій Квік (Голова комісії у справах молоді Коломийської єпархії), о. Віталій Попадюк (відповідальний за працю із молоддю в Отинійському протопресвітеріаті), о. Юрій Боєчко.

о. Василь Мельничук, звертаючись до молоді, виголосив науку, в якій зазначив на важливості особистої молитви у житті християнина та пошуку Бога у глибині своєї душі.

Форум молоді зібрав молодих людей з різних сіл Отинійського протопресвітеріату: Отинії, Ворони, Лісної Слобідки, Раківчика та Богородичина.

о. Андрій Квік наголосив на важливості сильної та тривкої віри, яка здатна змінити не тільки людину, але й навколишній світ.

Після повчальних та глибоких наук отців, відбулася розважальна програма, котру підготували та провели аніматори сіл Лісної Слобідки та Ворони, які здобувають вишкіл у школі Християнського аніматора нашої єпархії.

Щиро дякуємо аніматорці з Лісної Слобідки п. Надії Ткачук, котра доклала чимало своїх зусиль, праці та особистого часу, щоби  форум молоді в Отинійському протопресвітеріаті відбувся.

Пресслужба Отинійського протопресвітеріату.


Новини єпархії