У с. Яблуниця в останню путь проводили ще одного Героя України – Капітанчука Івана

26 березня 2022 р. Б., у с. Яблуниця, Яремчанського протопресвітеріату, попрощалися із Героєм України – Капітанчуком Іваном, який віддав своє життя заради волі, щастя, миру та безпеки України та українського народу.

Віддати шану Герою, поклонитися й подякувати за таку неоціненну жертву – вартістю у життя, прийшли найрідніші люди, військовослужбовці та громада Яремчанського ТГ.

Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський, звершив чин похорону за Героєм України – Капітанчуком Іваном. Йому співслужив протопресвітер Яремчанського протопресвітеріату, о. Богдан Скірчук, та чисельне духовенство Яремчанського  протопресвітеріату.

Владика Василій, звертаючись до присутніх, наголосив: «Зі смертю Героя України – Івана ми по-людськи втратили надзвичайно сильну духом людину і просто українця-патріота. Його життєвий приклад сьогодні закликає багатьох віддавати свої сили на служіння Богові та людям.

Герой наш не помер, він, неначе пішов у далекі засвіти, кажучи: «Продовжуйте жити, праведно і не тратьте надаремно жодної хвилини. Любіть Україну і свій рідний край та бережіть його».

Кров мучеників стає зерном нової відродженої християнської України. Наша столиця Київ й Україна засяють новим світлом у сім’ї європейських народів».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії