У Коломийській психоневрологічній лікарні провели духовний захід для підопічних

2 серпня, на свято Іллі, в Коломийській психоневрологічній лікарні відбулося духовне свято “До рідної матусі пригорнуся, до Матінки Божої помолюся”.

Сім років тому на території медичного закладу, за свій кошт спорудив чудову капличку Божої Матері з ангелятками Отець Мітрат Михайло Ревтюк з Парми, США. Цей подарунок для лікарні священик пожертвував в пам’ять своєї дорогої і незабутньої матері Анни, яка була родом з Коломиї. За свого життя його мама турбувалася про хворих і дітей – сиріт. Тому ця капличка стала символічним продовженням її добрих справ, вічним спогадом вдячного сина про люблячу маму.

Спочатку о.Роман відслужив панахиду за душу світлої пам’яті Анни, а також за сестру отця Михайла – Ванду. На святі були присутні племінниці о.Михайла – Ірина та Леся, які приєдналися до спільної молитви і подякували всім за вшанування пам’яті рідних людей.

Потім о.Роман звернувся із зворушливою промовою до лікарів та пацієнтів закладу. Він сказав, що у хвилини смутку і радості, кожен з нас може прийти до цієї каплички, щоб у сокровенній молитві подякувати Божій Матері за всі ласки, щоб випросити здоров’я і душевної розради. Пресвята Богородиця для всіх нас є люблячою Ненькою, яка в часи відчаю і щастя пригорне нас до свого материнського серця.
Священик наголосив, що ця капличка також свідчить про безмежну любов отця Михайла Ревтюка до своєї матері, про вдячність Богові за цінний дар життя.

Отець Михайло вже багато років допомагає дорогій серцю Україні, від відбудував багато зруйнованих храмів та капличок на українській землі, турбується про знедолених дітей у Бережанах, з чуйністю та любов’ю серця допомагає тим, кому найважче. А незабаром виповниться 50 років, як о. Михайло Ревтюк є священиком, Цей золотий ювілей буде найкращим свідченням Божої Любові, щирої жертовної посвяти для Бога і для спасіння людських душ.

Автор: Михайло Михайлинин для прес-служби єпархії


Новини єпархії