У неділю розслабленого кир Василій Івасюк закликав молитися за хворих від коронавірусу

Архиєрейське богослужіння у другу неділю Великого посту владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський очолив у катедральному Соборі м. Коломиї спільно з духовенством храму. 

Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.

У своєму повчальному слові до вірних єпископ зосередив увагу на читанні з Євангелія про оздоровлення розслабленого. Згадавши про поширення вірусної хвороби, яка бентежить людство цілого світу, кир Василій закликав покладати надію на Господа, укріплюючи свою віру.

“Ісус сказав до спаралізованого чоловіка «Встань, візьми твоє ліжко і йди до свого дому» (Мр.2:12). Сучасна хвороба коронавірус зробила паралітиком цілий світ. Дуже важливо всім народам мати віру євангельського розслабленого й отримати прощення особистих і спільних гріхів. Спаситель простив гріхи розслабленому, тому зробить здоровими і нас. Найбільше захищаймо наші душі від вірусів паніки, байдужості, ненависті, гніву, упереджень, гордині, егоїзму. Одні одних потішаймо та відганяймо з людських сердець страх, смуток і тривогу, запалюючи в парафіях світло надії на життя”.

Наостанок владика Василь закликав присутніх молитися за хворих у час пандемії, щоб вони могли піднятися з ліжка хвороби.

“Нехай Господь, скріпить у вірі кожну людину ще більше, а невіруючим знову поверне здоров’я через їхню відновлену віру”,— побажав архиєрей.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії