У неділю перед Різдвом Христовим кир Василій молився в церкві Благовіщення м.Коломия

6 січня, єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав парафію Благовіщення Пречистої Діви Марії, що в м.Коломия.

З вітальним словом, у притворі церкви, єпископа зустрів настоятель храму о. д-р Андрій Танасійчук, який звенувся до архиєрея словами Ігнатія Антіохійського “Без єпископа немає церкви”, після чого вручив ключі від святині. Далі розпочалась Божественна Літургія, яку кир Василій очолив у співслужінні духовенства Коломийського деканату. Під час богослужіння диякон Юрій Захаревич був рукоположений у священичий сан.

Звертаючись зі словом проповіді, владика зазначив, що неділю перед Різдвом Христовим, Церква присвятила тим, котрі були отцями Месії по тілу.

З першої глави Євангелія від Матея дізнаємося історію про людське та божественне походження Месії. Також і сьогоднішня неділя дає нам можливість поміркувати про значення історії. Святі мужі, звані праотцями за духом й отцями за тілом зберігали віру в Бога та передавали її з покоління в покоління. Саме тому час та історія мають великі значення для долі кожної людини, бо вони торкаються Бога і вічності”, – сказав владика.

Опісля о.Ігор Андрусяк зачитав декрет про призначення о. д-р. Андрія Танасійчука парохом храму Благовіщення Пречистої Діви Марії. Нововисвячений о.Юрій та о.Андрій подякували єпископу за довіру, запевнивши у ревному служінні. Відтак зі словами вітань до о.Юрія, з нагоди знаменного дня в його житті, звернулися наймолодші парафіяни. Спільно з дітьми церковна громада проспівала многоліття та заколядувала.

По завершенню владика Василій помирував усіх присутніх та уділив архиєрейське благословення.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії