У Надвірній розпочав роботу “Клуб успішного батьківства”

З благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія (Івасюка) 1 червня в приміщенні благодійного фонду “Карітас-Надвірна” розпочав свою роботу “Клуб успішного батьківства”.

“Карітас-Надвірна” працює на базі Надвірнянського та Пнівського протопресвітеріатів. Чимало проектів Карітасу зреалізовано за підтримці місцевої та районної влад, а також підприємців та пожертвам всіх небайдужих людей.

Як кожна добра справа, так і  заснування “Клубу успішного батьківства” розпочалась із молитви, котру провели: о. Андрій Бакота (протопресвітер Надвірнянський) та о. Богдан Михайлина (протопресвітер Пнівський). Серед запрошених гостей були: голова Надвірнянської Районної Ради Іван Гурмак, начальник служби у справах дітей Надвірнянської РДА п. Марія Сметанюк.

Директор “Карітас – Надвірна”, о. Андрій Будзак, наголосив: “Оскільки у нашому суспільстві існують великі небезпеки для християнських родин, ми вирішили створити спільноту християнських батьків-однодумців для доброго виховання дітей та спілкування між християнськими родинами. Адже дитина – це найбільша цінність кожної християнської родини. Відповідно, кожні батьки бажають, щоби їхні діти виросли добрими людьми. Бо там, де щаслива родина, там буде і успішна країна”.

Також о. Андрій зазначив, що “робота “Карітас – Надвірна” спрямована на допомогу один одному, несучи у світ Христові слова: “Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви!” (Ів. 13:34). Ми стараємось це робити, бо громада потребує співчуття, поради, милосердя, доброго слова”.

Святкового настрою всім присутнім додали вокальні і танцювальні номери вихованців Надвірнянської школи-інтернат, вихованців Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Надзвичайно вразили виступи дітей з особливими потребами.

На завершення свята о. Андрій Будзак подякував всім доброчинцям, гостям та дітям. Присутні на святі діти були почастовані ласощами.

Автор: о. Микола Гаврилюк,
адміністратор веб-ресурсу
Надвірнянського протопресвітеріату


Новини єпархії