У Лоївській ЗОШ I-IIIcт. проведено виховну годину до Дня пам’яті  абортованих дітей

20 березня у Лоївській школі була проведена виховна година для учнів старших класів на духовно-моральну тематику: аборт, тілесні наслідки, зранення душі та почуття провини  після аборту.
 
Інструкцією для обговорень слугувало Святе Письмо, де Господь благословляє Подружжя даром плідності( Буття 1:28) та застерігає, що вимагатиме відповідальності за життя кожної людини. Учасники заходу, в ході спілкування, погодились з тією думкою, що через молитву можна отримати Дар Святого Духа, який допоможе поглинути основну причину багатьох абортів –  людський страх.
 
За приклад присутні взяли жінку Емілію Войтила, якій лікар радив перервати вагітність, переконуючи, що дитинка живою не народиться, в іншому випадку вона заплатить своїм життям. Дійшовши висновку кожен зрозумів, якщо б вона послухала поради лікаря, то на світ ніколи б не народилася дитина, що стала Папою Римським Іваном Павлом II, який увійшов в історію як “добрий папа” через свою дружню та відкриту вдачу.
Також учні переглянули відеосюжет про Джанну Джессен,яка залишилася живою після сольового аборту на 8,5 місяці. Жінка наголошує, що чоловіки створені для того, щоб захищати, а жінки не для того, щоб їх використовували. Ісус через слово Джанни має велику силу, адже її проповідь змінює інших.
 
Підсумувавши тему виховної години, присутні зрозуміли, що після вчинення аборту, у кожної жінки залишаються зранені на душі діти, яким Бог дає силу пробачати, а ще більше зранена вона сама, адже в її тілі відбувається видиме розп’яття неохрещеної дитини. І всупереч всім обставинам Бог не хоче смерті грішника, але щирого каяття. Тому Він завжди чекає на примирення, яке можливе через  Тайну Сповіді.
 

На завершення заходу відбулася спільна молитва, у якій діти подякували за життя, перепросили за гріхи дітовбивства та випрошували дар батьківства для подружніх пар. 
 
                                                            
 

Новини єпархії