У Косові учасники спільноти “Парафіяльний Карітас” допомагали Миколаю з подарунками

Вперше при парафії св. Василія Великого, з благословення протопресвітера Косівського о.Романа Іванюлика, розпочала свою діяльність харитативна спільнота “Парафіяльний Карітас”, метою якої є соціальне служіння.

Напередодні дня Святого Миколая у церкві дітки з потребуючих сімей писали лист зі своїми побажаннями. А відтак прийти з омріяними подарунками до 25 дітей Чудотворцю допомогли учасники даної спільноти за підтримки всієї парафії.

Увечері, 18 грудня, завдяки згуртованій праці, подарунки були доставлені діткам, які не мають можливості піти до храму. Допомагали також і дітки з МХО “Діти Світла”, які своєю щирістю запалили в маленьких серцях надію і віру у св. Миколая.

Наступного дня в церкві св. Василія Великого зібралися діти і батьки. Кожному дістався їх омріяний подарунок. Діти були в захваті, оскільки ця акція проходила вперше у рідній церкві. Кожного дня ми зустрічаємо людей, які потребують нашої допомоги, та чи завжди ми готові допомогти? Соціальне служіння при парафії, є міцною основою нашого християнського життя, подібно як милосердний самарянин, який безкорисливо жертвуючи себе, свій час і кошти, допоміг своєму ближньому. “Все,що ви зробили одному з братів моїх найменших – ви мені зробили” (Мт.25:40)

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії