У Косові провели великопосні реколекції для молоді

15-16 березня на парафії св.Василія Великого, м.Косів відбулися великопосні реколекції для молоді. На запрошення пароха, прот.Романа Іванюлика духовні науки проводили семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії, ім. свщмч.Йосафата: бр.Михайло Макар, бр.Павло Віра та бр.Іван Харевич.

Розпочалися духовні віднови із зустрічі з молоддю в школі, де вони мали змогу почути про сповідь у вигляді мультимедійної конференції під назвою “Біля сповідальниці”. Центральними питаннями конференції були: для чого потрібна сповідь? Як правильно сповідатися? І чи потрібна сповідь нам сьогодні?

Браття дали можливість школярам побачити Христа, як друга та близького товариша, котрий готовий вислухати та пробачити все, чим ми провинилися перед Ним.

Продовжилась зустріч у храмі, де після вечірніх богослужінь молоді парафіяни мали можливість поставити семінаристам питання, які їх турбували.

Другий день розпочався із Літургії Нарередосвячених Дарів у парафіяльному храмі. Після чого браття знову вирушили до школи, де разом із учнями говорили про молитву, як засіб спілкування з Богом, який є нашим батьком та другом.

На завершення о.Роман подякував семінаристам за їхню працю і побажав бути добрими та ревними християнами, а в подальшому святими священиками.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії