У Коломийському професійному ліцеї сфери послуг освятили нове обладнання для майбутніх кухарів

Сьогодні, 1 грудня 2021 р. Б., у Коломийському професійному ліцеї сфери послуг було освячено нове обладнання та устаткування для майбутніх кухарів, а також оновлений кабінет інформатики. Чин освячення звершив духовний наставник цього ліцею – о. Володимир Дрозд, протопресвітер Корницький.

Урочистості розпочалися із вітальних слів директора ліцею Квартюк Наталії Стахівної, яка звернулася до своїх вихованців: «Дорогі мої діти, я сьогодні дуже радію з того що нам вдалося оновити та устаткувати приміщення для мабутніх кухарів новітніми обладнаннями, оскільки це обладнання дозволить вам ще краще розвинути ваші здібності в сфері яку ви обрали для майбутньої професії».

На дане дійство завітав також заступник директора департаменту управління освіти і науки – Гаврилюк Ігор Олегович, який привітав ліцей із цим прекрасним досягненням та побажав на цьому не зупинятися, а, навпаки, ще більше розвивати цей прекрасний заклад.

До викладацького складу та студентів ліцею звернувся зі словами привітань також духовний наставник та капелан даного закладу – о. Володимир Дрозд, протопресвітер Корницький, кажучи: «Любі мої діти, в цей день ми прийшли, щоб освятити та благословити оновлене обладнання  для майбутніх кухарів, адже: «Коли Господь та не будує дому – дарма працюють його будівничі». Тому сьогодні ми молимося та просимо у Бога благословення для всіх, які спричинилися до устаткування даного приміщення. Адже воно слугуватиме вам для більшого розвитку ваших навиків у професії, яку ви обрали, але запам’ятайте одну річ, що тільки з Богом ви досягнете бажаного успіху. Тільки пліч-о-пліч з Богом, перебуваючи в молитві та любові один до одного, ви досягнете бажаних результатів. Тому нехай всемилостивий Господь зійде на вас та перебуває з вами завжди, нині і повсякчас, і навіки вічні. Амінь».

На завершення урочистостей о. Володимир окропив освяченою водою оновлену майстерню для кухарів та кабінет інформатики.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії