У Коломийській єпархії завершились формаційні курси для катехитів

17 липня  2021 р. Б. завершилися  формаційні курси  для катехитів, які проходили у молодіжному центрі «Дора» (урочище Товстий Діл),

В цьому курсі взяли участь катехити Коломийської єпархії: Яремчанського, Пнівського, Надвірнянського, Тисменичанського та Ланчинського  протопресвітеріатів.

Розпочав навчання правлячий Архиєрей Коломийської Єпархії Преосвященний Владика Василій Івасюк, який звернувся до катехитів із проханням світити наукою катехизи і бути добрим прикладом  для всіх вірних.

Традиційно перший блок науки розпочав отець-ліцензіат Захар Михасюта на тему «Біблійні принципи вчителювання», звернувши увагу катехитів на Святому Письмі, методиці викладання, важливості відчувати потребу дітей та вміло зацікавити їх та важливості катехизи.

Між науками катехити та отці ділилися спільними напрацюваннями, враженнями та думками.

Другий блок  навчання продовжив отець-ліцензіат Ігор Андрусяк на тему: «Святі Таїнства як впровадження і життя в Христі». Катехити роздумувати про християнське втаємничення людини через Святі Тайни Хрещення, Миропомазання, Євхаристії та Покаяння.

По завершенні курсу всі присутні молилися Молебень до Христа Чоловіколюбця.

Катехитична комісія Коломийської єпархії УГКЦ складає щиру подяку: Преосвященному єпископу, Кир Василію Івасюку, за допомогу й постійну підтримку у розвитку комісії, отцям о. Захару Михасюті, о. Ігорю Андрусяку, які провадили формаційний курс, о. Володимиру Білослудцеву, о. Ігорю Левицькому, о. Тарасу Пеленьо, о Ігорю Дорогомирецькому та о. Віктору Прийдуну, які допомагали та сприяли у проведенні курсу.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії