У Коломийській єпархії відбувся Форум молоді.

12.11.2022. р. Б. у м. Коломия відбувся Форум молоді Коломийської єпархії. Участь у Форумі взяло понад 400 молодих осіб та біля 50 священників Коломийської єпархії.

Мета цьогорічного Форуму: зібрати представників молоді з усіх парафій Коломийської єпархії для спільного обговорення концепції нової єпархіальної молодіжної спільноти. Розпочався Форум Молоді із Божественної Літургії, котру очолив о. Роман Кіцелюк, протосинкел Коломийської єпархії.

У Форумі взяв участь о. Роман Демуш, Заступник Голови Патріаршої Комісії у справах молоді, який передав молоді вітальне слово від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, а також наголосив на важливості усвідомлення любові Бога до кожної людини, яка має стати актуальною для молоді. А також зазначив наскільки є важливим добрий приклад молоді для підростаючого покоління.

Вкінці Божественної Літургії о. Роман Кіцелюк передав вітання від Преосвященного Владики Василія, правлячого Архиєрея Коломийської єпархії, та виголосив науку для молоді, опісля якої висловив подяку о. Андрію Квіку та о. Святославу Васкулу за організацію Форуму молоді.

Опісля відбулося представлення Школи Християнського Аніматора, де о. Андрій Квік розкрив мету даної школи та представив її результати, а також наголосив на важливості участі християнської молоді у пасторальному служінні дітям на парафіях.

Після презентації молодь перейшла на територію Ліцею №1, де мали працю в групах над концепцією нової єпархіальної молодіжної спільноти. Попрацювавши в групах, молодь сформувала своє бачення цієї спільноти, таким чином зробила свій вклад у формування моделі майбутньої єпархіальної молодіжної спільноти і свої напрацювання передала Комісії у справах молоді Коломийської єпархії для завершального доопрацювання.

Вкінці усі учасники виконали декілька бансів, а на завершення Форуму Молоді о. Андрій Квік подякував усім за участь, активність та нові ідеї.

о. Святослав Васкул для пресслужби Коломийської єпархії


Новини єпархії