У Коломийській єпархії відбулися збори деканів

19 жовтня 2021 р. Б. в приміщенні Коломийського єпархіального управління УГКЦ відбулися збори деканів.

Розпочалися збори із духовної науки отця-мітрата Василя Мельничука про молитву в житті християнина та про молитву у житті священнослужителя, зокрема.

Також мали доповідь: о. Петро Верхоляк, котрий представив роботу Центру академічного душпастирства при Патріаршій Комісії у справах молоді УГКЦ; о. Андрій Танасійчук, котрий пояснив процедуру перебування священнослужителів поза межами своєї єпархії; о. Олександер Федоришин із роботою «Превенція сексуального насильства у Церкві та суспільстві щодо малолітніх та неповнолітніх» (на основі документу папи Франциска «Ви– світло світу» присвячений боротьбі із сексуальними зловживання в Церкві).

Також серед доповідачів були: о. Андрій Квік (Комісія у справах молоді), о. Василь Латчук («Карітас» Коломийської єпархії), о. Михайло Мільчаковський (економічний відділ Коломийської єпархії), о. Ярослав Врублевський (Катехитична Комісія Коломийської єпархії), о. Юрій Савчук (Комісія у справа душпастирства та охорони здоров’я), о. Юрій Cвищ (бюро у справах новітніх релігійних рухів та сект).

Також правлячий Архиєрей Коломийської єпархії Кир Василій Івасюк окреслив найбільш актуальні виклики у душпастирській роботі священнослужителів.

Заплановано створення Центрів академічного душпастирства у протопресвітеріатах Коломийської єпархії. Координувати роботу центрів буде о. Тарас Гушулей.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії