У Коломийській єпархії відбулись збори протопресвітерів

11 жовтня 2022 р. Б. у приміщенні єпархіального Управління м. Коломиї відбулися збори протопресвітерів Коломийської єпархії.

Збори розпочалися зі спільної молитви. Опісля о. Василь Гоян виголосив духовну науку про важливість молитви у житті священнослужителя.

Відтак о. Роман Кіцелюк, протосинкел Коломийської єпархії, звернув увагу на особливостях душпастирського служіння під час війни.

Завдяки сучасним засобам комунікації до зборів долучився правлячий Архиєрей Коломийської єпархії, Кир Василій Івасюк. Владика Василій подякував священнослужителям за щирі молитви, які вони щоденно возносять за його одужання.

Роботу благодійного фонду «Карітас Коломия» представив синкел у справах соціального служіння Коломийської єпархії, о. Сергій Триф’як. Також він наголосив на важливості соціального служіння на парафіях під час військового стану, адже на наших парафіях є чимало вимушено переміщених осіб.

Голова комісії у справах молоді Коломийської єпархії, о. Андрій Квік, представив звіт про діяльність Школи Християнського Ааніматора, про проведення таборів, а також анонсував, що для аніматорів нашої єпархії відбудеться ще ряд семінарів для поглиблення їхніх знань та навичок. Також він зазначив, що 12 листопада планується проведення форуму молоді Коломийської єпархії.

Роботу катехитичної комісії представив її голова, о. Ярослав Врублевський. Він наголосив на важливості освіти та вишколу для катехитів.

о. Захар Михасюта, директор Дяківсько-Катехитичного коледжу, представив до уваги отцям-деканам план роботи курсів постійної формації священників та Дяківсько-катехитичного коледжу.

Також о. Віктор Прийдун, економ Коломийської єпархії, представив ряд фінансових питань, котрі торкаються життя та діяльності єпархії.

Вкінці зборів Преосвященний владика Василій Івасюк уділив присутнім своє Архиєрейське благословення.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії