У Коломийській єпархії відбулись збори Катехитичної комісії

07 грудня 2021 р. Б. у приміщенні єпархіального Управління м. Коломиї відбулися збори Катехитичної комісії Коломийської єпархії, на яких були присутні священнослужителі, котрі є відповідальними за катехизацію в деканатах єпархії.

Збори розпочалися молитвою та привітальним словом Преосвященного владики Василія Івасюка, котрий звернув увагу на важливості праці Катехитичної комісії у сучасному світі та специфіці катехизації в умовах пандемії.

Опісля голова Катехитичної комісії Коломийської єпархії, о. Ярослав Врублевський, подав звіт діяльності Катехитичної комісії на 2022 р., виокремивши такі заходи, як: різдвяний фестиваль «Ой, радуйся, земле…», єпархіальний та міжнародний рівні пісенного конкурсу «Пісня Серця», проща студентів та учнів до Богородичної святині с. Товмачик, візитація катехитичних шкіл та парафій.

Серед плану діяльності на 2022 р. о. Ярослав відзначив святкування Дня катехита 01 жовтня 2022 р. та проведення християнської інтелектуальної гри «Брейн-Ринг».

Завершились збори Катехитичної комісії підведенням підсумків роботи 2021р. та спільною молитвою.

Вкінці засідання Преосвященний владика Василій уділив своє архиєрейське благословення на подальшу плідну катехитичну працю.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії