У Коломийській єпархії відбулася презентація молодіжного Катехизму “Ми йдемо з Христом”

Впродовж двох днів, 15-16 вересня, у катедральному соборі Переображення Господнього м. Коломиї,  відбувалася презентація молодіжного Катехизму “Ми йдемо з Христом”.

Правлячий єпископ Коломийської єпархії Кир Василій Івасюк наголосив  на важливості створення біблійних гуртків та  катехитичних шкіл при парафіях, катехизації дорослих, дітей та молоді.

Під час конференції Катехизм презентували: доктор богослів’я, митрофорний протоієрей Мирон Бендик (ректор Дрогобицької духовної семінарії та один із творців молодіжного Катехизму), протоієрей Іван Гаваньо (богослов, викладач Дрогобицької Духовної семінарії), о. Олег Кобель (референт Бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ).

Священнослужителі Коломийської єпархії мали добру нагоду прослухати семінар, котрий підготували: о. Мирон Бендик та о. Олег Кобель як практично застосовувати при катехизації молоді катехизм “Ми йдемо з Христом”.

Також о. Захар Михасюта (Директор Дяківсько-катехитичного коледжу Коломийської єпархії), наголосив на важливості створення гуртків молитовного читання Святого Письма на  парафіях.

Кожен священнослужитель отримав молодіжний Катехизм «Ми йдемо з Христом». Бо саме він має стати тим цінним інструментом, який допоможе ефективно та плідно співпрацювати із молоддю!

Довідково: Нагадаємо, що цей Катехизм впорядковувався впродовж восьми років. І цьогоріч, 28 червня,  Блаженніший Святослав Шевчук, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, проголосив його.

Молодіжний Катехизм «Ми йдемо з Христом» складається з трьох частин: про віру, про молитву,  про надію та про почуття. Він має допомогти молоді не заблукати у цьому світі, а долати усі негаразди та перешкоди разом із Христом. Бо тільки поруч із Господом ми стаємо сильними, мужніми, відважними, щирими та правдивими християнами.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії