У Коломийській єпархії УГКЦ відбулись збори протопресвітерів

08.06.2021 р. Б. в адміністративному управлінні Коломийської єпархії УГКЦ відбулися збори протопресвітерів Коломийської єпархії.

Владика Василія Івасюка представив напрацювання Синоду Єпископів: «Звернення Синоду Єпископів КГВА УГКЦ щодо запобігання домашньому насильству». Преосвященний владика наголосив, що проблема домашнього насильства особливо загострилася під час карантинних обмежень.

Також Владика привітав протопресвітера Пнівського протопресвітеріату, о. Богдана Михайлину, із 60-літтям.

Протосинкел Коломийської єпархії, о. Роман Кіцелюк, звернувся до присутніх із словами духовної науки.

Отцям-протопресвітерам було представлено керівника пресслужби Коломийської єпархії, о. Миколу Гаврилюка, та ознайомлено їх із програмою подальшої праці пресслужби.

Економ єпархії, о. Віктор Прийдун, представив фінансовий звіт, а голови молодіжної, о. Андрій Квік, та катехитичної, о. Ярослав Врублевський, комісій представили деканам та владиці план заходів для молоді та дітей на канікули.

На завершення зборів владика Василій заохотив отців та деканів Коломийської єпархії брати активнішу участь у прощах до відпустових місць: в с. Товмачик, кожного 13 числа місяця, та 26-27 червня в с. Семаківці, родинному селі Блаженного Миколая Чарнецького.

Також Владика пригадав, що із 10 червня по 20 червня у нашій Церкві розпочинається декада місійності, котра буде тривати до 20 червня, свята Зіслання Святого Духа.

Пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ


Новини єпархії