У Коломийській єпархії пройшов формаційний курс «Господь зціляє рани»

Впродовж 14-15 червня 2022 р. Б. для священників Коломийської єпархії пройшов формаційний курс «Господь зціляє рани». Даний курс організувала Катехитична комісія Коломийської єпархії. Зустріч зі священниками відбулася у катехитичному залі єпархіальної курії.

Основні завдання курсу – дати душпастирям інструменти, які допоможуть людям подолати наслідки стресових ситуацій під час війни.

Зустріч розпочав п. Назар Дуда (доктор у галузі богослов’я, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ), який у своєму слові застановився на потребі катехизи керигми для дорослих, щоб люди вміли зустріти Живого Бога особливо в часі нових випробувань.

Основну частину семінару провели: п. Соломія Слободян (докторант УКУ, працівниця Патріаршої катехитичної комісії), п. Олена Ковальчук (психолог, консультант за напрямком «Позитивна психотерапія», консультанат з надання психологічної підтримки в кризових ситуаціях).

Семінар складався із двох частин: теоретичної та практичної. У першій частині тренінгу отці мали можливість спільно роздумати над тим, як донести до зранених осіб важливість відчуття потреби особистої зустрічі з Богом, особливо, коли у житті є конкретні обставини. У другій частині, яка була практичною, учасники використовували інтерактивні методи допомоги в групових заняттях. В кінці семінару усі учасники мали час для обговорення та ділилися усіма напрацьованими матеріалами.

о. Ярослав Врублевський
для пресслужби Коломийської єпархії


Новини єпархії