У Коломиї вшанували четверту річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Коломиї відбулись заходи приурочені Дню Героїв Небесної Сотні. Четвертий рік поспіль на площі Відродження правлячий арихиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) та єпископ Коломийський і Косівський Юліан (Гатала) УПЦ КП відслужили Панахиду, вшанувавши полеглих учасників Революції Гідності.

Після покладання квітів до пам’ятного знака Героям, із вступним словом до присутніх звернулася Керівник відділу культури Коломийської міської ради Уляна Мандрусяк. Далі духовенство, капелати, представники влади та небайдужі коломияни вшанували світлу пам’ять жертв Майдану хвилиною мовчання.

Цього ж дня в МПК “Народний дім” відбувся тематичний вечір пам’яті “Героїв Україна пам’ятає”. Захід розпочався з благословення духовенства, після чого кир Василій звернувся до присутніх з такими словами: “Протистояння на Майдані відібрали сотню людських життів та кілька сотень покалічених людей. Ці втрати залишиться страшною сторінкою в історії України. Молоді 18-ти річні юнаки та дорослі чоловіки, не жаліючи свого життя, полягли за честь, волю й право бути українцями.  “Минатимуть дні й роки, забудеться руїна, але в історію ввійдуть Герої України…””

Продовжився пам’ятний вечір виступами колективів міста, присвяченим подіям того часу та Героям, які віддали своє життя за незалежну європейську державу.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії