У Коломиї відзначили День Єднання

16 лютого 2022 р. Б. в м. Коломия, на площі Відродження, відбулося святкування Дня єднання. Впродовж 8 років Україна переживає нелегкі часи, бо триває збройний конфлікт на сході нашої держави. Отож сьогодні, як ніколи, потрібно показати усьому світу нашу стійку єдність, безстрашність, спокій та завзятість.

«Коломия завжди була домом для воїнів: від князівського ополчення до Січових Стрільців, УПА і Десятої гірсько-штурмової бригади. В нас є ким надихатись і за ким йти: від Кривоноса до Сенюка. Тому ми засвідчуємо, що Коломийська громада сьогодні разом зі всією Україною спокійна, виважена та готова до будь-якого розвитку подій», – наголосив присутнім п. Богдан Станіславський.

Приєднується до Дня єднання і наша Церква, яка завжди була й буде зі своїм народом. Бо Церква, як та мати, завжди клопочеться, піклується і переживає за своїх дітей. Преосвященний Владика Василій Івасюк звернувся до присутніх: «Над Україною створімо молитовний щит віри, огорнутий любов’ю. Не втікаймо з нашої Батьківщини, яким би складним не був час, не будьмо її зрадниками. Згадаймо, як на Майданах усі ми кричали: «Слава Україні!». Пам’ятаймо, що найбільшу любов має той, хто життя своє віддає за свій народ. Нас Господь покликав служити народу України і відповідальності за це нікому не уникнути».

Також у цьому заході взяли участь:  Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський УГКЦ, священнослужителі Коломийщини, голова міста – п. Богдан Станіславський, п. Любомир Глушков (голова Коломийської районної державної адміністрації Івано-Франківської області), п. Іван Угрин (голова Коломийської районної ради), учасники бойових дій, представники громадських організацій та чимало містян.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії