У Коломиї відзначили 33-ю річницю виведення військ з Афганістану

15 лютого 2022 р. Б. в м. Коломия, біля меморіального комплексу воїнам-афганцям, відбувся мітинг-реквієм до 33-ї річниці з Дня виведення військ з Афганістану. У цей день також згадується учасників бойових дій на території інших держав.

Владика Василій Івасюк у співслужінні із духовенством помолився поминальну панахиду за загиблими.

У своєму зверненні до присутніх він зазначив: «Над Україною створімо молитовний щит віри, огорнутий любов’ю. Не втікаймо з нашої Батьківщини, яким би складним не був час, не будьмо її зрадниками. Згадаймо, як на Майданах усі ми кричали: «Слава Україні!». Пам’ятаймо, що найбільшу любов має той, хто життя своє віддає за свій народ. Нас Господь покликав служити народу України і відповідальності за це нікому не уникнути.

Пресвята Богородице, Мати Божа Неустанної Помочі прославлена в Коломийській іконі «Це Мати твоя», допоможи нам зберегти Україну, покрий її молитовним щитом віри і надії, огорнути нашу Батьківщину Божою любов’ю».

Також у цьому заході взяли участь:  Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський УГКЦ, владика Коломийський і Косівський Юліан Гатала ПЦУ, капелани – о. Сергій Дмитрук та о. Степан Козак, священнослужителі Коломийщини, голова Коломийської ОТГ – п. Богдан Станіславський, голова РДА – п. Любомир Глушков, п. Йосип Тодорів, голова Коломийської міськрайонної організації ветеранів Афганістану, учасники бойових дій в Афганістані, інших збройних конфліктів, 10 Гірсько-Штурмова Бригада, родичі та близькі загиблих, представники громадських організацій та небайдужі містяни.

Учасники вшанували хвилиною мовчання полеглих та поклали квіти до пам’ятного меморіалу.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель

 


Новини єпархії