У Коломиї відбувся святковий концерт присвячений Дню матері

13 травня в Коломийському міському палаці культури “Народний дім” відбувся святковий кончерт присвячений Дню матері. Дійство пройшло за підтримки Управління освіти та Відділу культури Коломийської міської ради.

Перед початком до присутніх матерів зі словами глибокої вдячності звернувся Преосвященний владика Василій (Івасюк). “Материнство – це прекрасне почуття. Немає нікого достойнішого за матір, котра віддала своє серце нам. Шануймо її і поки ще є час! Прийдіть, обніміть і перепросіть маму за зранену душу і слова образи, бо вже завтра може бути так, що не буде до кого прийти… Тому нехай сьогодні материнське серце сповна відчує гарячу любов своїх дітей”,- сказав владика Василій.   

У цей святковий вечір, матір-неньку найщирішими словами вдячності і талановитими художніми номерами вітали вихованці Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості. Насиченість танцями, піснями та віршами робило свято ще більш колоритнішим.

Шану і доземний поклін виконавці в особливіший спосіб віддали матерям героїв, які по сьогодні захищають рідну землю на лінії фонту. В цей святковий день вони отримали квіти і теплі обійми від дітей, задля яких їхні сини бережуть мирне небо.

По завершенню заходу до присутніх звенувся начальник управління освіти Любомир Бодун, який зазначив, що бути мамою це подвиг. “І справа не тільки в тому, щоб народити дитину, але й доглянути, виховати та навчити. Дорогі матері, велика вам подяка за цю щоденну працю, яку ми, чоловіки, часто не помічаємо.”

Відтак п.Любомир вручив квіти керівнику Будинку дитячої та юнацької творчості Ганні Юркевич, яка докладає чимало зусиль для творчого розвитку своїх вихованців. Найкращим свідченням того є здобуте гран-прі в обласному конкурсі звітів художньої самодіяльності. Талант і вміння виконавців оцінила також Всеукраїнська організація “Тризуб” ім.Степана Бандери, представник якої передав український прапор з подяками від організації та одного із головних підрозділів Правого сектору.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії