У Коломиї відбулись святкові урочистості з нагоди Дня Незалежності

27 річницю Дня Незалежності України коломияни розпочали із традиційної святкової ходи від міської ратуші  до парку імені Кирила Трильовського, де відбувся урочистий концерт.

Відкривав дійство народний ансамбль міського палацу культури “Народний дім” –  “Сварга”. Опісля коломияни пом’янули хвилиною мовчання героїв давнини і сучасності, котрі віддали своє життя за кращу долю Батьківщини.

Привітали присутніх і благословили проведення святкових торжеств також завітали правлячий архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ владика Василій (Івасюк), та єпископ Коломийський і Косівський Юліан (Гатала) УПЦ КП.

Звертаючись до громади, владика Василій закликав до готовності будувати краще майбутнє, яке можливе тільки у єдності з Богом. Також єпископ наголосив на важливості відвідування таких заходів, адже в такий спосіб ми єнаємося і подаємо приклад любові до України наступним поклінням.

Від місцевої влади земляків привітав заступник коломийського міського голови Володимир Бойцан, після чого продовжилась концертна програма за участі кращих колективів Коломиї, які багатством пісень, танців, музики та поезій прославляли велич мистецьких надбань українського народу.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії