У Коломиї провели деканальний собор на тему еміграції

26-29 серпня 2020 року у Львові відбудеться Патріарший Собор УГКЦ на тему: “Еміграція, поселення і глобальна єдність Української Греко-Католицької Церкви”. Готуючись до з’їзду, у кожній єпархії та екзархаті УГКЦ у всьому світі попередньо мають відбутися єпархіальні чи екзархальні собори.

20 грудня духовенство Коломийської єпархії зібралось на Собор, який відбувся при парафії Стрітення Господнього м. Коломиї. На початку було відслужено Молебінь за участю протосинкела єпархії о. Романа Кіцелюка, протопресвітерів єпархії, священнослужителів та мирян.

 

Опісля присутні обговорили питання еміграції, міграції та імміграції, на важливості яких акцентував Глава Церкви Блаженніший Святослав, зазначаючи, що Церкві потрібно готуватися до глобальної єдності. Також для місцевих Соборів Патріарх пропонував розглянути три питання і постаратися дати на них відповіді: де ми є, якими ми є та як нам бути разом.

По завершенню зустрічі було обрано делегатів, які візьмуть участь безпосередньо у Патріаршому Соборі й спільно з іншими представниками єпархій та екзархатів допоможуть опрацювати нову душпастирську стратегію розвитку УГКЦ.

Джерело: пресслужба єпархії

sdr


Новини єпархії