У Катедральному Соборі Преображення Христового УГКЦ відбулася інтелектуальна гра “Що?Де?Коли?” єпархіального рівня

13 травня у м. Коломия відбулася гра “Що?Де?Коли?”, у якій взяли участь 17 команд катехитичних шкіл та класів Коломийської єпархії УГКЦ віком від 10 до 17 років.
Метою проведення цьогорічних інтелектуальних змагань поряд із пізнанням змісту Божественної Літургії та значенням храму для християнина було також вивчення Катехизму для молоді . Базою для приготування команд до гри послужили книжка «Пояснення храму і Божественної Літургії» та Катехизм для молоді «Ми йдемо з Христом», видані Патріаршою Катехитичою комісією УГКЦ. Діти та молодь, які брали участь у грі, були сформовані у дві вікові категорії: молодша – 10-13 та старша – 14-17 років.

Гра розпочалася зі спільної молитви та короткої катехизи о. Юрія Лукачика (синкела у справах мирян) і знайомства усіх команд. А від так відбулися два тури по 10 питань. Після проведення першого туру журі під час короткої перерви підрахували бали і оголосили командам проміжні результати. Після відбувся другий раунд та підрахування всіх балів, які визначили переможців.

У молодшій віковій категорії (10-13 років) призові місця зайняли команди парафій :
Преображення Христового м. Коломия (І місце), парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Чернелиця (ІІ місце) та парафії Пресвятої Трійці (ІІІ місце) села Пилипи.
У старшій віковій категорії (14-17 років) призові місця зайняли команди парафій: Усікновення Чесної Голови Івана Хрестителя с. Назавизів(І місце), парафія Архистратига Михаїла смт. Заболотів (ІІ місце) та Катедрального Собору Преображення Христового м. Коломия (ІІІ місце).
Переможці отримали грамоти, подарункові сертифікати від піцерії PIZZA BIX,
а усі команди мемо – гру “Життя Ісуса”.


Новини єпархії